FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

शाखा/उपशाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
प्रकाश राज पौडेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत राजपत्रांकित (द्वितीय) ९८५२६२६१११ suryodaya@gmail.com
शाखा/उपशाखा: योजना तथा क्षमता विकास शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
खेमराज राई शाखा अधिकृत अधिकृत छैटौं तह ९८४२९१९९०८
विजय राई सहायक कम्प्युटर अपरेटर सहायक चौथो तह 9861856001
शाखा/उपशाखा: जिन्सी व्यवस्थापन उपशाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
निरज तामाङ कम्प्युटर अपरेटर 9852680985 niraz20@gmail.com
चन्दा नेपाल सहायक चोथौं -
शाखा/उपशाखा: सूचना प्रविधि तथा अभिलेख व्यवस्थापन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
उज्ज्वल सुवेदी सूचना प्रविधि अधिकृत अधिकृत छैटौं तह 9851161861 ito.suryodayamun@gmail.com
शाखा/उपशाखा: नगरप्रहरी इकाई
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
संजिव कार्की जमदार 9852680086
राज कुमार प्रधान नगर प्रहरी 9862668470
भिम बहादुर वि.क जमदार 9814923145
बिजय बराल दमकल चालक 9815986751
गोपाल प्रधान अग्नि नियन्त्रक 9842675806
किरण राई नगर प्रहरी -
कविता राई नगर प्रहरी -
वुद्धविर तामाङ्ग नगर प्रहरी -
अन्जना भट्टराई नगर प्रहरी -
दिपेश राई नगर प्रहरी -
शिला श्रेष्ठ नगर प्रहरी -
इन्द्र बहादुर सिंजाली नगर प्रहरी -
शाखा/उपशाखा: आन्तरिक व्यवस्थापन उपशाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
रुपा देवी राई कार्यलय सहयोगी 9842729959
निमा तामाङ्ग सवारी चालक
महेश चौलागाँई कार्यलय सहयोगी 9842385053
युव कुमार नेपाल सवारी चालक 9842725918
धन कुमार राई कार्यलय सहयोगी 9842676119
दावा मोक्तान सवारी चालक ९८६२७७०६६६
वाङ्गछिरिङ्ग लामा सवारी चालक -
शाखा/उपशाखा: स्वास्थ्य शाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
धनराज यादव हेल्थ असिष्टेण्ट अधिकृत सातौं तह 9842108554
बिपुल अधिकारी जनस्वास्थ्य निरीक्षक अधिकृत छैटौं तह 9852642042 bipul.com@gmail.com
शाखा/उपशाखा: सामाजिक सुरक्षा शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
रन बहादुर राई खरिदार 9844683243
अनिश दुलाल एम आइ एस अपरेटर सहायक पाँचौं तह 9861612888
पूर्ण बहादुर राई एम आइ एस अपरेटर सहायक पाँचौं तह 9841648831
जगत भट्टराई फिल्ड सहायक सहायक चौथो तह 9844681391
शाखा/उपशाखा: शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
योगनिधि भट्टराई शाखा अधिकृत अधिकृत सातौं तह ९८४२७२९९८९
नविन राज पौडेल प्राविधिक सहायक सहायक पाँचौं तह
प्रदिप राज प्रधान खेल प्रशिक्षक सहायक चौथो तह
शाखा/उपशाखा: महिला,बालबालिका तथा समाज कल्याण शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
तारा शेर्पा महिला विकास अधिकृत अधिकृत छैटौं तह
एकमाया बोहोरा महिला विकास निरिक्षक सहायक पाँचौं तह 9844684744
शाखा/उपशाखा: सहकारी व्यवस्थापन तथा रोजगार प्रवर्द्धन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
मदन कुमार गुरुङ शाखा अधिकृत अधिकृत छैटौं तह 9842645912
शाखा/उपशाखा: उद्योग व्यवसाय तथा पर्यटन प्रवर्द्धन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
ईश्वरी प्रसाद अधिकारी शाखा अधिकृत 9842109508
शाखा/उपशाखा: पशुपंक्षी विकास शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
विपिन कुमार सिंह पशु चिकित्सक अधिकृत छैटौं तह
कृष्ण चन्द्र झा अधिकृत स्तर छैठौ अधिकृत छैटौं तह
लाल बहादुर राई अधिकृत स्तर छैठौ सहायक पाँचौं तह
वलबहादुर पौडेल कार्यलय सहयोगी श्रेणी विहिन
शाखा/उपशाखा: कृषि विकास शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
नारायण लम्साल बाली संरक्षण अधिकृत - 9842653377
शाखा/उपशाखा: भूमि व्यवस्थापन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
मिलन नेपाली सहायक कम्प्युटर अपरेटर सहायक चौथो तह 9866242152 milannep180@gmail.com
शाखा/उपशाखा: राजश्व परिचालन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
चुडामणी वराल शाखा अधिकृत 9842623381
खगेन्द्र प्रधान सहायक कम्प्युटर अपरेटर -
शाखा/उपशाखा: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
सृजना विष्ट लेखापाल सहायक पाँचौं तह
फुर्तेम्बा गुरुङ सह-लेखापाल सहायक चौथो तह 9842725944
शाखा/उपशाखा: आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
प्रदिप चापागाईं आ.ले.प अधिकृत अधिकृत छैटौं तह 9852680256 pradipchapagain@gmail.com
शाखा/उपशाखा: सडक तथा अन्य पुर्वाधार विकास शाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
अनु राई सव.इन्जिनियर -
उमाकान्त चौधरी अ.सई -
कविराज तामाङ्ग अ.सई -
शिव सागर यादव सव.इन्जिनियर -
मान बहादुर रोक्का अ.सई -
लक्ष्मी भक्त पौडेल प्राविधिक सहायक - 9815928161
आस्मा भारती अ.सई -
दिपेश आचार्य सिभिल इन्जिनियर अधिकृत छैटौं तह 9861160402 deepesh.acharya.5@gmail.com
कविन सापकोटा सिभिल इन्जिनियर अधिकृत छैटौं तह 9852685033 kabinsapkota9@gmail.com
राजेश योन्जन सव.इन्जिनियर सहायक पाँचौं तह 9842627331
सुवास ढकाल सव.इन्जिनियर सहायक पाँचौं तह
डिल्ली राम सुवेदी सव.इन्जिनियर सहायक पाँचौं तह 9842647225
शाखा/उपशाखा: भवन तथा वस्ती विकास शाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
आशिष सुवेदी आर्किटेक्ट ईन्जिनियर - 9862770499
हिरा प्रसाद सुवेदी अमिन -
शाखा/उपशाखा: वस्ति तथा सहरी विकास उपशाखा
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
सृजन गदाल आर्किटेक्ट ईन्जिनियर 9841195554 srjn05ilam@gmail.com
सुशिल घिमिरे अमिन - 9852680214
महाशाखा:
शाखा/उपशाखा:
Photo Name Designation श्रेणी/तह Phone Email
दावा तामाङ कार्यलय सहायक - 9844666683
संजय पौडेल पशु सेवा प्राविधिक - 9804940040
नविन ढकाल वडा सचिव सहायक पाँचौं तह 9842641357