FAQs Complain Problems

Staff

कार्यालय:
महाशाखा:
शाखा/उपशाखा:
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
Milan Bhattarai Chief Administrative Officer 9852626111 cao.suryodaya@gmail.com
शाखा/उपशाखा: योजना तथा क्षमता विकास शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
खेमराज राई शाखा अधिकृत अधिकृत छैटौं तह ९८४२९१९९०८
शाखा/उपशाखा: जिन्सी व्यवस्थापन उपशाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
निरज तामाङ कम्प्युटर अपरेटर 9852680985 niraz20@gmail.com
शाखा/उपशाखा: सूचना प्रविधि तथा अभिलेख व्यवस्थापन शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
उज्ज्वल सुवेदी सूचना प्रविधि अधिकृत अधिकृत छैटौं तह 9851161861 ito.suryodayamun@gmail.com
निर्मल ढुंगाना सहायक कम्प्युटर अपरेटर सहायक चौथो तह dhungana.nirmal7@gmail.com
शाखा/उपशाखा: नगरप्रहरी इकाई
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
गोपाल प्रधान अग्नि नियन्त्रक 9842675806
राज कुमार प्रधान नगर प्रहरी 9862668470
संजिव कार्की जमदार 9852680086
भिम बहादुर वि.क जमदार 9814923145
बिजय बराल दमकल चालक 9815986751
शिला श्रेष्ठ नगर प्रहरी -
इन्द्र बहादुर सिंजाली नगर प्रहरी -
किरण राई नगर प्रहरी -
वुद्धविर तामाङ्ग नगर प्रहरी -
दिपेश राई नगर प्रहरी -
शाखा/उपशाखा: आन्तरिक व्यवस्थापन उपशाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
निमा तामाङ्ग सवारी चालक
युव कुमार नेपाल सवारी चालक 9842725918
रुपा देवी राई कार्यलय सहयोगी 9842729959
महेश चौलागाँई कार्यलय सहयोगी 9842385053
रन्जित खवास सवारी चालक -
वाङ्गछिरिङ्ग लामा सवारी चालक -
शाखा/उपशाखा: जनसम्पर्क इकाई
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
दिपेन्द्र कार्की सहायक कम्प्युटर अपरेटर सहायक चौथो तह 9863724162 dipendrakarki105@gmail.com
शाखा/उपशाखा: स्वास्थ्य शाखा:
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
धनराज यादव हेल्थ असिष्टेण्ट अधिकृत सातौं तह 9842108554
रबिन खत्री जनस्वास्थ्य निरीक्षक अधिकृत छैटौं तह 9862064281 health.suryodayamun@gmail.com
शाखा/उपशाखा: शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
योगनिधि भट्टराई शाखा अधिकृत अधिकृत सातौं तह ९८४२७२९९८९ suryodayamun.eys@gmail.com
प्रदिप नारायण प्रधान खेल प्रशिक्षक सहायक पाँचौं तह 9842627193
नविन राज पौडेल प्राविधिक सहायक सहायक पाँचौं तह 9852642005 suryodayamun.eys@gmail.com
शाखा/उपशाखा: महिला,बालबालिका तथा समाज कल्याण शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
तारा शेर्पा महिला विकास अधिकृत अधिकृत छैटौं तह 9842647496 mowcsc.suryodaya@gmail.com
शाखा/उपशाखा: सहकारी व्यवस्थापन तथा रोजगार प्रवर्द्धन शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
मदन कुमार गुरुङ शाखा अधिकृत अधिकृत छैटौं तह 9842645912
शाखा/उपशाखा: पशुपंक्षी विकास शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
विपिन कुमार सिंह पशु चिकित्सक अधिकृत छैटौं तह
कृष्ण चन्द्र झा अधिकृत स्तर छैठौ अधिकृत छैटौं तह
वलबहादुर पौडेल कार्यलय सहयोगी श्रेणी विहिन
शाखा/उपशाखा: राजश्व परिचालन शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
चुडामणी वराल शाखा अधिकृत 9842623381
शाखा/उपशाखा: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
हेम प्रकाश नेम्वाङ्ग लेखा अधिकृत अधिकृत सातौं तह 9840019104 accsuryodaya@gmail.com
फुर्तेम्बा गुरुङ सह-लेखापाल सहायक चौथो तह 9842725944
शाखा/उपशाखा: आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
प्रदिप चापागाईं आ.ले.प अधिकृत अधिकृत छैटौं तह 9852680256 pradipchapagain@gmail.com
शाखा/उपशाखा: सडक तथा अन्य पुर्वाधार विकास शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
शिव सागर यादव सव.इन्जिनियर - 9849867456
लक्ष्मी भक्त पौडेल सव.इन्जिनियर - 9815928161
कविन सापकोटा सिभिल इन्जिनियर अधिकृत छैटौं तह 9852685033 kabinsapkota9@gmail.com
दिपेश आचार्य सिभिल इन्जिनियर अधिकृत छैटौं तह 9861160402 deepesh.acharya.5@gmail.com
राजेश योन्जन सव.इन्जिनियर सहायक पाँचौं तह 9842627331
डिल्ली राम सुवेदी सव.इन्जिनियर सहायक पाँचौं तह 9842647225
शाखा/उपशाखा: वस्ति तथा सहरी विकास उपशाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
सृजन गदाल आर्किटेक्ट ईन्जिनियर 9852025645 srjn05ilam@gmail.com
महाशाखा:
शाखा/उपशाखा:
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
दावा तामाङ कार्यलय सहायक - 9844666683
संजय पौडेल पशु सेवा प्राविधिक - 9804940040
नविन ढकाल वडा सचिव सहायक पाँचौं तह 9842641357
शाखा/उपशाखा: कर्मचारी प्रशासन शाखा
Photo नाम पद श्रेणी/तह Phone Email
सुवर्ण ढकाल सहायक सहायक पाँचौं तह 9862655694 ilam.subarna@gmail.com